Fotogaléria, výsledky...


V stredu 1.5. 2024 si naša juniorská skupina Black and Gold vytancovala na súťaži v Prahe 3.miesto , za čo im gratulujeme :) Okrem tejto tanečnej skúsenosti sme si spoločne, aj v skvelej spoločnosti rodičov, užili jedinečnosť Prahy :)

Fortis CUP 2024 - úspešne sme to zvládli, aj keď, nebolo to jednoduché, vzhľadom na skoro celodenný výpadok elektriny v hale :)

Tak, a máme za sebou našu spoločnú Halloween-sku prespávačku, ktorá sa tentokrát konala v Modre. V tej správnej, detskej, dušičkovej atmosfére sme sa spoločne zabavili, postrašili, zatancovali, prespali spoločne v spacákoch, aby sme sa v nedeľu plní nových zážitkov vrátili domov a ďalej pokračovali v tvrdej práci :)

Na Majstrovstvách Európy vo výrazových tancoch, ktoré sa konali v maďarskom Balatonfurede v termíne 28.6.2023 - 02.07.2023 sa nášmu klubu podarilo dosiahnuť obrovský úspech, keď sme sa stali 2-násobnými Majstrami Európy, k tomu sme pridali aj jeden titul vicemajstra Európy a 2 špeciálne ceny poroty. O všetky tituly sa postarala naša Timka...

V sobotu, 3.6.2023 sa v Nových Zámkoch konala celoslovenská kvalifikačná súťaž na Majstrovstvá Európy vo výrazových tancoch. Naša Timka Krajčíková predviedla krásne výkony v kategóriách Výrazové tance s kulisami, juniori, sólo, Musical Jazz, juniori, sólo a Moderné tance, juniori, sólo, kde si vybojovala jeden titul, 2 krát druhé miesto a, dokonca,...

Ani u nás sme nemohli zabudnúť na sviatok našich najmenších, a tak sme u nás zorganizovali oslavu MDD :) Nechýbali ukážky tréningov, vystúpenie, občerstvenie, malé prekvapenie a výborná zábava. Dúfame, že ste si to všetci užili ako my a budeme sa tešiť na ďalšie podobné podujatia v čoraz väčšom počte :)