STALI SME SA 2-NÁSOBNÝMI MAJSTRAMI EURÓPY A VICEMAJSTRAMI EURÓPY !!!

05.07.2023

Na Majstrovstvách Európy vo výrazových tancoch, ktoré sa konali v maďarskom Balatonfurede v termíne 28.6.2023 - 02.07.2023 sa nášmu klubu podarilo dosiahnuť obrovský úspech, keď sme sa stali 2-násobnými Majstrami Európy, k tomu sme pridali aj jeden titul vicemajstra Európy a 2 špeciálne ceny poroty. O všetky tituly sa postarala naša Timka Krajčíková :)

Titul vicemajsterky Európy si vybojovala v kategórii Stagedance with decor (tanec s rekvizitou), sólo, juniori, kde s choreografiou Heart rhytm (Rytmus srdca) predviedla výborný výkon, ktorý stačil na krásne 2.miesto. Čerešničkou na torte bola úžasná rekvizita, kde špeciálne poďakovanie patrí rodine Krajčíkovej za jej výrobu, keďže to bola veľká výzva, ale výsledok stojí za to :)

Prvý titul Majsterky Európy a aj špeciálnu cenu poroty získala Timka v kategórii Musical jazz, juniori, sólo, s choreografiou The Power Of The Mask (Sila Masky) :)

To najlepšie a najsilnejšie vystúpenie si Timka nechala na posledný deň šampionátu, kedy sa predstavila v kategórii Modern dance, juniori, sólo s choreografiou I Walk On (Kráčam ďalej). Jej bezchybný a precítený výkon plný emócií jej vyniesol druhý titul Majsterky Európy, doplnený špeciálnou cenou poroty.

Na Majstrovstvách Európy sa predstavilo celkovo 976 rôznych choreografií, ktoré boli naozaj zaujímavé, žánrovo pestré a podujatie bolo veľmi pekne zorganizované.

Sme veľmi šťastní, že sa nám podarilo dosiahnuť takýto úspech, ďakujeme Timke za krásnu reprezentáciu, a to nielen nášho klubu, ale hlavne našej krajiny, celej rodine Krajčíkovej za úžasnú podporu a spoluprácu, taktiež všetkým členom nášho klubu za ich prácu, obetavosť a záujem, Zuzke za jej tvrdú prácu, trpezlivosť a krásne choreografie. Teší nás, že to má celé zmysel a už teraz sa tešíme na ďalšie podujatia :) Nakoniec, ešte aspoň malá fotogaléria :)

Všetkým prajeme krásne leto a ešte raz ďakujeme :)